Termékek Menü

Cruiser 32 - poliészter kötél 8 mm kék

Ár:
410 Ft
Cikkszám: 0593-99-ARC32-RB8 mm
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó/szerző: Cruiser 32
A Cruiser 24 ideális allround-kötél.
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Cruiser 32 - poliészter kötél 6 mm piros Cruiser 32 - poliészter kötél 6 mm piros
290 Ft

Leírás és Paraméterek

A Cruiser 24 ideális allround-kötél. 16 szálból font HT poliészter magból és 24 HT poliészter szálból készült körszövött köpenyből áll. 10 mm-es átmérőjű változatának súlya 74 gr/méter, szakítószilárdsága 2.550 kg. A Cruiser 24 kiválóan alkalmazható sottnak vagy állítókötélnek, nagy ellenállóképességű, felszíne jól bírja a stoppert és klemmeket. A poliészter szálakat a nagy húzószilárdság és a magas kopásállóság jellemzi. Viszonylag magasabb nyúlási értékek jellemzik, viszont nagyon jól ellenáll az UV-sugárzásnak, jól bírja az időjárási viszontagságokat és a súrlódást. Egyszóval ideális kötél túravitorlásokon mindenütt, és versenyhajókon is számos helyen. A megadott ár és súly egy méter kötélre vonatkozik.

Forgalmazó Alpha Ropes
Megnevezés poliészter kötél 8 mm
Cikkszám 0593-99-ARC32-RB8 mm
Gyártói cikkszám ARC32-RB
Szín kék
Típus és méret 8 mm

Akik ezt a terméket megvették

Előrendelhető
13.600 Ft
Szeretné a sporthajózás minden csínját-bínját megismerni, amit egy vérbeli hajós ember hosszú oktatói pályafutása során összegyűjtött? Dr.
Raktáron
6.000 Ft

Minden vitorlázó, legyen olimpikon vagy hétvégi túravitorlás, egyben hajója sebességének megszállottja is – mindent megtesz azért, hogy sporteszközéből kihozza a maximumot: ebben segít ez a könyv.

Raktáron
7.900 Ft
A Szabályok a gyakorlatban című könyv a vitorlázás versenyszabályainak „Bibliája”, amelyet a 2021-2024. évekre érvényes szabályoknak megfelelően dolgozott át a szerző.

Hasonló termékek

Raktáron
290 Ft
A Cruiser 32 ideális allround-kötél.
Raktáron
610 Ft
A Cruiser 32 ideális allround-kötél.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!