Pro Junior Kiadó - Mesés hajók
Ár:
1.290 Ft
Cikkszám: | 0794-8-2019 |
Elérhetőség: | Raktáron |
|
|
Az ifjú mocóknak: egy kedves rajzokkal illusztrált könyvecske, amely a legkülönbözőbb hajótípusokat mutatja be. |
Leírás és Paraméterek
Az ifjú mocóknak: egy kedves rajzokkal illusztrált könyvecske, amely a legkülönbözőbb hajótípusokat mutatja be.
Szerző | Pro Junior Kiadó |
Cím | Mesés hajók |
Kiadó | Pro Junior Kiadó |
Kiadás éve | 2019 |
Oldalszám | 12 |
Kötészet | keménytáblás |
ISBN | 9786155739248 |
Akik ezt a terméket megvették
Előrendelhető
13.600 Ft
Szeretné a sporthajózás minden csínját-bínját megismerni, amit egy vérbeli hajós ember hosszú oktatói pályafutása során összegyűjtött? Dr.
Raktáron
6.000 Ft
Minden vitorlázó, legyen olimpikon vagy hétvégi túravitorlás, egyben hajója sebességének megszállottja is – mindent megtesz azért, hogy sporteszközéből kihozza a maximumot: ebben segít ez a könyv.
Raktáron
7.900 Ft
A Szabályok a gyakorlatban című könyv a vitorlázás versenyszabályainak „Bibliája”, amelyet a 2021-2024. évekre érvényes szabályoknak megfelelően dolgozott át a szerző.
Hasonló termékek
Raktáron
4.950 Ft
Az első magyar nyelven megjelent és gyermekeknek készült vitorlás könyvet tartja a kezében az olvasó – vitorlázó apukák, anyukák, nagyszülők figyelem! A könyv a Brit Vitorlás szövetség (RYA) gondozásában készült, elképesztően szép rajzokkal, ábrákkal, a gyermekek nyelvén szólva tanítja meg a vízilurkókat mindenre, ami a vitorlázás tanulása folytán fontos lehet.
Raktáron
2.890 Ft
A Vitorlás vakáció című könyv a nagyobb óvodásoknak és a kisiskolás korosztálynak készült.
Raktáron
3.450 Ft
Ez a munkafüzet a “Gyerünk vitorlázni!” című vitorlás oktatókönyv kiegészítője, de önmagában is használhatja bármelyik kalózpalánta, aki már részt vett egy-két vitorlás táboron.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!